Półbuty dla niej na imprezę sylwestrową

obuwie sylwestroweSylwester to czas szalonej zabawy, której podstawą jest taniec. Całonocna zabawa na parkiecie może jednak sprawić wiele kłopotów, takich otarcia stóp czy odciski, co wpływa negatywnie na nastrój i sprawia, że zabawa szybko się kończy. Aby tego uniknąć, trzeba wybrać odpowiednie buty na sylwestra.

Wybór butów sylwestrowych nie jest wcale prosty, obuwie powinno być bowiem zarówno wygodne, jak i dopasowane do sylwestrowej kreacji. Niestety, wygody nie da się sprawdzić podczas zakupów, można jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które z pewnością pomogą nam wybrać buty możliwie najlepsze.

Po pierwsze – trzeba sprawdzić czy but jest odpowiednio wyprofilowany w środku, dzięki temu stopa nie będzie się przesuwać. Po drugie – nie trzeba wstydzić się swojego numeru obuwia. Kupowanie zbyt małych butów sprawia, że są one nie tylko niewygodne, ale też mogą powodować odkształcenia palców czy nieestetyczne „narośla” np. na piętach. Po trzecie – podeszwa powinna być możliwe jak najbardziej sprężysta, dzięki czemu buty nie będą utrudniały nam poruszania się. Są to trzy podstawowe zasady, których warto przestrzegać podczas zakupów.

Sprawa jednak staje się nieco bardziej skomplikowana w momencie, gdy buty powinny być nie tylko wygodne, ale także odpowiednio dopasowane do kreacji sylwestrowej. Wiadomo, że buty są jedynie dodatkiem, czasem jednak może okazać, się, że ich zakup wymaga poświęcenia znacznie większej ilości czasu niż zakup samej sukienki. Buty sylwestrowe powinny podkreślać strój, jednak nie mogą odwracać od niego uwagi. Dodatkowo powinny mieć odpowiedni kolor i  jakiś dekoracyjny element, który sprawi, że będą one oddawać sylwestrowy charakter.

Mogłoby się wydawać, że znalezienie odpowiedniego fasonu butów jest już dużym sukcesem, jednak nie można na tym poprzestać. Tutaj bowiem liczy się również wygoda, która tak naprawdę wyznacza sylwestrowy trend. Dzięki wygodnym butom można przetańczyć całą noc i nie czuć zmęczenia. Co z tego, że buty będą świetnie wyglądać, jeśli ich właścicielka będzie musiała przesiedzieć całą zabawę siedząc przy stole i jedynie kiwając się w takt muzyki…? Z pewnością żadna z nas, nie chce w ten sposób spędzić nocy sylwestrowej, dlatego bądźmy rozsądne podczas zakupu sylwestrowych butów!

Trendy obuwnicze

Wizytowe buty na sylwestra „Przetańczyć z Tobą, chcę całą noc…” tak brzmią słowa jednej z najpopularniejszych piosenek Anny Jantar. Słowa te mogą się ziścić tylko wtedy, kiedy n...