Ciepłe buty z futerkiem

Szpilki z futerkiemW związku z tym, że zimy w Polsce są coraz mroźniejsze, każda z nas powinna zadbać o to, żeby zapewnić swoim stopom ciepło. Możemy to zrobić dzięki futerku, które zapewni nie tylko komfort naszym stopom, ale także świetny wygląd naszym butom.

Futrzane buty można dziś spotkać nie tylko w alpejskich kurortach, ale też na miejskich ulicach! To niezaprzeczalny trend tej zimy, dlatego nie powinno ich zabraknąć w szafie żadnej modnej dziewczyny. Jak wiadomo jednak, futro to nie jest coś, na co stać każdego, dlatego w sklepach można kupić specjalne futrzane getry, które zakłada się na cholewkę buta. Dzięki temu możemy być modne przez cały czas, niezależnie od tego, jakie buty mamy ochotę włożyć! (Z pewnością zaoszczędzimy też parę groszy.)

Futra to jednak wciąż towar, który budzi kontrowersje. Jedni przeciwko nim protestują, drudzy je uwielbiają. Prawda jest jednak taka, że futra zawsze były jednym z najbardziej pożądanych elementów garderoby wśród większości eleganckich kobiet. Aby nie rezygnować z tego modnego trenu, a jednocześnie zadowolić „protestujących”, warto zwrócić uwagę na sztuczne futra – są one z pewnością dużo bardziej ekologiczne, a często nie da się ich odróżnić od futer naturalnych.

Kozaki z futremFutrzane buty z pewnością nie są obuwiem dla nieśmiałych kobiet. To buty, które przyciągają spojrzenia i wyróżniają się na ulicach. Powinny decydować się na nie dziewczyny, które lubią być w centrum uwagi, a jednocześnie chcą wyglądać modnie i oryginalnie.

Jeśli zdecydujemy się na futrzane buty, które będą sięgały kolan, powinnyśmy automatycznie zrezygnować z długiego płaszcza. Przecież taki zestaw pozbawi nas kompletnie nóg, a to je chcemy wyeksponować zimową porą. Zasada jest prosta: im dłuższa cholewka buta, tym krótszy płaszcz (albo oczywiście sukienka). A jeśli dodatkowo buty będą obszyte futerkiem, musimy pamiętać, żeby wszystkie inne elementy były gładkie i jak najprostsze.

Jeśli więc należysz do silnych i zdecydowanych kobiet, powinnaś tej zimy zainwestować swoje pieniądze w modne buty obszyte futerkiem lub w futrzane getry, które można swobodnie zakładać, na każdą cholewkę buta. Pamiętaj tylko, że jeśli decydujesz się na tę ekstrawagancję, powinnaś stonować inne elementy stroju – nie chcesz chyba wyglądać śmiesznie…?

 

RelatedPost