Eleganckie buty na karnawał

buty na karnawałKarnawał to niesamowity czas szaleństwa i dobrej zabawy – tylko podczas karnawału można bawić się bezkarnie i bez żadnych ograniczeń. Kiedy więc, jeśli nie w tym szalonym okresie zostać królową balu i błyszczeć na parkiecie?! Żeby tego dokonać warto pomyśleć o dobraniu odpowiedniego do okazji stroju.

Większość kobiet wybierając się na przyjęcie karnawałowe kompletuje swój strój z wielką precyzją. Trzeba jednak podkreślić, że najważniejszym dodatkiem, o którym nie można zapomnieć, są buty! Dlaczego obuwie karnawałowe jest tak ważne? Otóż powinno ono nie tylko zjawiskowo wyglądać, ale także zapewniać komfort, dzięki czemu tańcom i karnawałowym szaleństwom nie będzie końca!

Obuwie karnawałowe jest bardzo charakterystyczne. Przede wszystkim należy podkreślić, że powinny to być buty łączące elegancję i szaleństwo – te dwie cechy można połączyć dzięki eleganckiemu fasonowi i szalonemu kolorowi.

Fason i kolor obuwia karnawałowego

Buty karnawałowe powinny zachwycać tradycyjnością połączoną z nutą szaleństwa. Dlatego właśnie tak wielkim powodzeniem cieszą się wysokie szpilki z oryginalnym zapinaniem. To może być cieniutki paseczek na kostce czy też łańcuszek oplatający łydkę – ważne jednak, aby buty były wygodne, ponieważ to one są kluczem do dobrej zabawy. Kolory są tu całkowicie dowolne, jednak największą popularnością cieszą się błyszczące modele, które nie sposób pominąć na sklepowych półkach. Jeśli któraś z pań nie lubi przesadzać z cekinami i innymi błyskotkami, może wybrać model karnawałowego obuwia jedynie z drobną dekoracją, np. cekinową kokardką przypiętą z zewnętrznej strony buta lub kilkoma cekinami układającymi się w fantazyjny wzorek.

Wybierając obuwie karnawałowe można poszaleć. Tutaj nie ma żadnych wyznaczonych granic. Nie można jednak zapominać o tym, że wygodne buty na zabawie to podstawa udanego wyjścia – w końcu buty na imprezie ma się (zwykle) tylko jedne i trzeba w nich przetańczyć całą noc!

Mimo tego, że podczas karnawału panuje całkowita dowolność stroju, wybór butów na te okazję może okazać się dość trudny. Sklepowe półki uginają się pod nadmiarem modeli, jednak aby znaleźć ten jedyny, trzeba się czasem mocno nagimnastykować, dlatego warto wybrać się na zakupy parę dni przed planowanym wyjściem karnawałowym.

RelatedPost