Kolorowe klapki na lato

klapki na obcasieLato to pora roku, w której staramy się przede wszystkim eksponować stopy. Mogą nam w tym pomóc modne klapki, które podkreślą to, że stopy są ładne i zadbane. Pielęgnacja stóp jest niezbędna podczas, upalnych i gorących letnich tygodni, dlaczego więc nie pochwalić się jej efektami? W końcu piękne stopy poprawiają samopoczucie oraz dodają pewności siebie!

Wybór letniego obuwia jest bardzo ważny. Chodzi o to, żeby odkryć stopy i dać im w pełni odetchnąć świeżym powietrzem – poprawi to krążenie, a także zmieni nasze nastawienie do świata. Zadbane stopy aż chce się pokazywać, a najlepszym do tego typem obuwia są kolorowe, letnie klapki.

Jakie klapki są najmodniejsze tego lata? Otóż tegoroczny wakacyjny styl to klapki na obcasach i platformach! Modne są również różnego rodzaju dodatki i zdobienia klapek – dużych rozmiarów kwiaty, kryształki, które pięknie błyszczą w słońcu itp. W tym miejscu nie można zapomnieć również o ponadczasowych japonkach, które i w tym roku robią furorę!

Japonki zachwycają przede wszystkim wygodą użytkowania, to buty, w którym można iść na zakupy, na spotkanie ze znajomymi, a także do pracy. W tym roku nie zabraknie najróżniejszych fasonów i wzorów japonek, bowiem światowi projektanci cały czas prześcigają się w wymyślaniu wciąż nowych kolekcji. Dzięki temu w sklepach możemy znaleźć m.in. japonki w paski, japonki w serduszka, a nawet japonki w kropki – prawdziwie szaleństwo kolorów. Modne są również japonki neonowe oraz – nieco bardziej stonowane – japonki pastelowe. Naprawdę jest w czym wybierać!

Oprócz japonek bardzo popularne są też klapki z jednym paskiem. Pasek może być dowolnie zdobiony, choć oczywiście najmodniejsze są kolorowe wzory i błyszczące ozdoby. Takie klapki najlepiej wyglądają na wyższej koturnie, dzięki czemu są nie tylko eleganckie, ale także wygodne. Kapki na obcasach są wciąż nieco ekstrawaganckie, jednak pięknie wyglądają szczególnie w zestawieniu z eleganckimi sukienkami koktajlowymi.

Jeszcze nie wybrałaś klatek na lato? Przed Tobą naprawdę trudny orzech do zgryzienia…