Młodzieżowe buty na studniówkę

buty na studniówkęStudniówka to pierwszy wielki bal w życiu młodego człowieka. Tę chwilę szczególnie przeżywają dziewczyny: już kilka miesięcy wcześniej planują swoją studniówkową kreację, w której chcą zrobić wrażenie nie tylko na swoich partnerach, ale także na koleżankach i kolegach z klasy. Studniówka to bardzo szczególna chwila, ponieważ jest jakby pierwszym etapem wejścia w dorosłość.

Sukienka studniówkowa jest zdecydowanie najważniejszą częścią stroju – to ona powinna być zakupiona na samym początku, dopiero po jej zakupie można pomyśleć o dodatkach w postaci: butów, torebki itp.

 

Mogłoby się wydawać, że mając już piękną sukienkę, wybór dodatków będzie prosty. Nie jest to jednak prawdą, ponieważ to właśnie dodatki spędzają sen z powiek wielu dziewczynom. Najważniejsze wśród dodatków są buty, ponieważ to one zapewniają wygodę i decydują o tym, czy zabawa studniówkowa zostanie wykorzystana maksymalnie, czy też ich właścicielka przesiedzi cały wieczór przy stoliku.

Wybierając buty na studniówkę, warto je wcześniej rozchodzić (oczywiście, jeśli zdecydujemy się założyć buty kupione niedawno). Nie ma bowiem nic gorszego, niż spędzenie swojego pierwszego eleganckiego balu przy stoliku zamiast na parkiecie i to z powodu niewygodnego obuwia, które zamiast zapewniać komfort, obciera stopy…

Jak buty są najmodniejsze na studniówce? Szczególnie trafnym wyborem są wszelkiego rodzaju szpilki i eleganckie czółenka. Podczas wyboru butów, trzeba jednak pamiętać, że powinny one nie tylko zapewniać komfort, ale swoim fasonem i kolorem pasować do kupionej wcześniej studniówkowej sukienki.

Najmodniejsze kolory obuwia na nadchodzące zabawy studniówkowe to tradycyjne czernie, odcienie srebra i złota, a także obuwie o metalicznym blasku. Jak się jednak okazuje, pomimo możliwości zakupu obuwia w różnorodnych kolorach, większość dziewczyn wybiera czarne półbuty na obcasie lub czarne sandałki z delikatnymi, błyszczącymi dodatkami. To bardzo uniwersalne decyzje, ponieważ tego typu buty świetnie sprawdzą się później również na innych imprezach, np. na balu sylwestrowym lub na weselu.

RelatedPost