Najmodniejsze kolory kozaków

kolorowe kozakiKozaki to najmodniejsze buty zimowe, cieszące się dużą popularnością wśród kobiet w każdym wieku: można je dostrzec zarówno na nogach nastolatek, jak i kobiet w wieku średnim. Podstawowa różnica tkwi jednak w kolorze – mimo że tej zimy modnych będzie wiele kolorów, to jednak nie każdy z nich będzie pasował do danego wieku czy stroju.

Zima 2011/2012 to prawdziwe królestwo cytrusów – modne będą przede wszystkim jasne i ciepłe barwy, takie jak: żółty (jak cytryna), czerwony (jak jabłko), malinowy czy nieco ciemniejszy granatowy (właśnie takie kolory dominują m.in. w kolekcji Fall Winter 2011/2012 od Victorii Beckham). Nie oznacza to jednak, że klasyczne kolory butów, tzn. czernie, szarości i biele, zostaną zupełnie zapomniane.

Tak jak co roku, znajdą one swoje amatorki, są bowiem niezwykle uniwersalne i nie rzucają się w oczy, w związku z czym kobiety ceniące sobie klasyczny styl z pewnością sobie je upodobają i w tym roku. Warto na dłużej zatrzymać się jednak przy temacie białych kozaków, które wykorzystane przy niektórych stylizacjach stały się obrazem kiczu.

Większość z nas wciąż uważa, że białe kozaki są symbolem braku gustu – nie jest to jednak do końca prawdą, wszystko bowiem zależy stroju, do jakiego zostaną dobrane, a także od fasonu samych butów.

W ubiegłych sezonach białe, błyszczące kozaki cieszyły się niezwykłą popularnością. Podobnie jest i w tym roku, jednak warto zaznaczyć, że najmodniejsze są nie tylko kozaki błyszczące, ale również posiadające bardzo długą cholewkę, która powinna sięgać ponad kolano. Białe kozaki mogą być symbolem elegancji, szczególnie efektownie wyglądają w zestawieniu z szarym płaszczem i białymi dodatkami: szalem, rękawiczkami czy torebką.

Jeśli mowa o białych kozakach, to warto postawić na ekstrawagancję, ponieważ tego roku najmodniejsze są wysokie kozaki na platformach – biały kolor nada im niesamowitego, wręcz „kosmicznego” wyglądu. Takie buty to idealny pomysł na odważnych kobiet, które lubią eksperymentować ze swoim strojem, a jednocześnie chcą czuć się komfortowo.

RelatedPost