Trampki na obcasie

Od jakiegoś czasu, w sklepach obuwniczych coraz częściej można spotkać buty Czarne trampki na obcasiepowszechnie nazywane „trampkami na obcasach”. Łączą one sportowy styl i kobiecą elegancję – choć na pierwszy rzut oka takie zestawienie może wydawać się lekko szokujące, to jednak cieszy się coraz większą popularnością, którą zapoczątkowały takie ikony mody jak Victoria Beckham czy Mariah Carey.

To buty dla odważnych kobiet, które cenią sobie przede wszystkim oryginalność. Nie można jednak nie wspomnieć o głównej zalecie tych nietypowych trampek, jaką jest wygoda użytkowania. Myśląc o trampkach, pierwsze co przychodzi do głowy to komfort. Obcasy kojarzą się natomiast z seksapilem i elegancją. Połączenie tych dwóch, właściwie wykluczających się, wariantów wzbudziło duże kontrowersje – nie ma osób, które przechodzą koło tych butów obojętnie: albo się podobają, albo nie. Podczas dyskusji na wielu forach związanych z modą, użytkownicy do dziś spierają się, co do tego nietypowego modelu butów. Można jednak zauważyć, że wzrasta liczba osób, które zachwycają się trampkami na obcasach – szczególnie wśród nastolatek.

W tym sezonie, nie wystarczy być właścicielką tych nietypowych trampek, aby być oryginalną. Warto dodatkowo się jeszcze wyróżnić za sprawą koloru. Styliści polecają przede wszystkim buty o mocnych, radosnych barwach i odważnych wzorach. Prawdziwym hitem są trampki w kolorze żółtym, fioletowym, te wykonane z dżinsu lub posiadające kwiatowe motywy.

Trzeba zaznaczyć, że trampki na obcasie mogą przyjmować różne formy: mogą być wysokie (i sięgać ponad kostkę) lub niskie (sięgające poniżej kostki), mogą mieć cienki obcas (szpilkę, co początkowo może przysporzyć wielu problemów podczas poruszania się) lub gruby (zdecydowanie wygodniejszy), mogą być sznurowane lub zapinane z boku na zamek, wreszcie mogą być Szare skórzane trampkiwykonane ze skóry (polecane szczególnie na wiosnę i jesień) lub np. z bawełny. Każdy z wymienionych powyżej typów wpływa na komfort użytkowania obuwia, a także na jego ostateczny, designerski wygląd.

Jeśli w Twojej szafie przeważają oryginalne ubrania. Jeśli lubisz się wyróżnikach z tłumu. Jeśli wreszcie nietypowe ubranie dodaje Ci pewności siebie. Trampki na obcasie to obuwie stworzone specjalnie z myślą o Tobie!

RelatedPost