Wieczorowe buty na Andrzejki

Buty wieczoroweNiedługo Andrzejki, dlatego warto, żebyś już teraz pomyślała o stroju, który z tej okazji włożysz i w związku z tym zaplanowała sobie przedimprezowe zakupy. Dobrze wiesz, że wycieczka po sklepach nie jest wcale tak łatwą sprawą, jak mogłoby się wydawać. To wielogodzinna wędrówka i przymierzanie niezliczonych ilości kreacji i dodatków. Trzeba jednak przyznać, że największym wyzwaniem jest wybór butów, które powinny nie tylko pasować do kreacji, ale też zapewniać komfort użytkowania.

 

Wybór butów wieczorowych nie jest łatwy. Trzeba bowiem skupić się na wielu rzeczach. Buty muszą przede wszystkim pasować do stroju – jeśli wybierasz się na zabawę klubową, nie możesz włożyć wysokich kozaków, ponieważ nie jest to wskazane na tego typu imprezę. Tutaj powinnaś wybrać raczej półbuty na platformach lub na wysokich obcasach. Nowocześnie wyglądają buty z oryginalnie przeplatanymi paskami lub – ostatni hit – buty z klipsami w kształcie symboli kart, które można swobodnie przepinać (świetnie nadadzą się na wieczór andrzejkowy, na którym królują wróżby).

Obuwie andrzejkoweDopasowanie butów do stroju to tylko połowa sukcesu – co z tego, że będą pięknie wyglądać, jeśli nie będziesz potrafiła się w nich poruszać. Problemy mogą być dwojakiego typu: po pierwsze – obcasy będą zbyt wysokie lub zbyt cienkie, w związku z czym obuwie będzie mało stabilne, a Ty, jeśli nie masz większej praktyki, nie będziesz potrafiła się w nim swobodnie się poruszać; po drugie – buty będą Cię obcierać, przez co będziesz miała bardzo ograniczone ruchy (aby ten problem rozwiązać, najlepiej po zakupie butów założyć je jeszcze przed wieczornym wyjściem, żeby mogły się nieco dopasować do kształtu stopy).

Jakie kolory wybierać? Z pewnością klasyczna czerń nigdy nie wyjdzie z mody, a nawet więcej – zawsze była, jest i będzie modna, ponieważ pasuje do wszystkich wieczorowych kreacji. Andrzejki to jednak czas szczególny, dlatego warto zaryzykować z bardziej wyrazistymi kolorami, takimi jak np. fiolety, zielenie czy czerwienie – koniecznie błyszczące.

RelatedPost