Zimowe kozaki na koturnie

kozaki na platformachZima to czas, w którym każda kobieta chce wyglądać pięknie, a jednocześnie czuć się bezpiecznie. Niestety, taki podwójny efekt jest bardzo trudno osiągnąć, dlatego trzeba się bardzo postarać. Nie wystarczy sama wycieczka zakupowa – bardzo ważne jest również to, aby wcześniej swoje zakupy przemyśleć. Tak naprawdę, zimą, jedną z najważniejszych części stroju są buty. Buty dają nam bowiem poczucie bezpieczeństwa, dzięki swej stabilności, a także niesamowitą pewność siebie, dzięki swemu eleganckiemu wyglądowi.

 

Najbardziej stabilne obuwie ma płaską podeszwę, co wcale nie oznacza, że musi być ona niska. Tak więc zimowe buty na platformach to jedne z najpopularniejszych, a jednocześnie najbezpieczniejszych modeli tego roku. Dzięki swej wysokiej podeszwie świetnie utrzymują ciepło w środku, a jednocześnie wyglądają efektownie na zewnątrz. Trzeba przyznać, że kozaki na platformach to buty bardzo stabilne, a jednocześnie modne. Można je zakładać właściwie do każdego stroju – zarówno do spódniczek (jednak niezbyt krótkich, ponieważ może to wyglądać wulgarnie), jak i do spodni (najlepiej rurek).

W sklepach dostępnych jest wiele modeli kozaków na platformach, w tym roku najmodniejsze okazują się buty na gumowych podeszwach, które nie tylko są stabilne, ale również się nie ślizgają na śliskim podłożu. Jeśli chodzi o ozdoby butów, to bardzo popularne okazują się kozaki z elementami futrzanymi – to modne, a jednocześnie ciepłe rozwiązanie, szczególnie na niezwykle mroźne dni.

Jakie są najmodniejsze kolory?

Tej zimy najczęściej noszone są brązy, czernie, szarości i granaty. To kolory, które mało rzucają się w oczy, a to dlatego, że bardzo charakterystyczne są wszelkie dodatki i ozdoby, jakie znajdują się na butach. Bardzo dużą popularnością cieszą się buty zamszowe, swym kształtem nieco przypominające kowbojki.

Kozaki na platformach to prawdziwy hit tej zimy. Można powiedzieć, że to niesamowicie wygodne buty o różnej długości – najpopularniejsze są jednak buty sięgające kolan.